بستن
جستجوی محصولات
شانه
تراکم
رنگ
شرکت فرش رویال گلد

درباره ما

شرکت فرش رویال گلد

مدیریت شرکت فرش رویال گلد با بیش از سی و پنج سال سابقه درخشان و تجربه موفق در صنعت تولید فرش ماشینی مفتخر است که با استفاده از به روز ترین ماشین آلات و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه، چشم نواز ترین فرش های ماشینی را مطابق با استاندارد بین المللی ارائه داده و یکی از پیشتازان این صنعت در امر تولید و صادرات می‌باشد.

جلب رضایت مشتریان همواره سرلوحه شرکت فرش رویال گلد بوده واکنون با رونمایی از نقشه های بی نظیر با طراحی اختصاصی و منحصر بفرد و پالت های رنگی متنوع توانسته علاوه بر حفظ اصالت فرش ایرانی سبک مدرن و امروزی را نیز به ارمغان آورده و برای انواع سلیقه ها محصولات ارزنده ای تولید کند.

مدیریت شرکت فرش رویال گلد سال های متوالی با حضور در نمایشگاه های مطرح داخلی و خارجی توانسته تحسین افراد متخصص این حوزه را برانگیخته و جوایز متعددی را کسب نماید.

فرش های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته (هایبالک)، ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ و ۷۰۰ شانه گل برجسته با با بالاترین کیفیت که از نظر ظرافت قابلیت رقابت با فرش دستبافت را دارد، به روز رسانی محصولات ،تامین بازارهای داخلی و افزایش صادرات و مشتری مداری هدف اصلی شرکت فرش رویال گلد می‌باشد.

WebDesign By Diaako