بستن
جستجوی محصولات
شانه
تراکم
رنگ
شرکت فرش رویال گلد

درباره ما

شرکت فرش رویال گلد

مدیریت شرکت فرش رویال گلد جناب آقای جعفر ضابطی  با بیش از چهل  سال سابقه درخشان و تجربه موفق در صنعت تولید فرش ماشینی مفتخر است که با استفاده از به روز ترین ماشین آلات و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه، چشم نواز ترین فرش های ماشینی را مطابق با استاندارد بین المللی ارائه داده و یکی از پیشتازان این صنعت در امر تولید و صادرات می‌باشد.

جلب رضایت مشتریان همواره سرلوحه شرکت فرش رویال گلد بوده واکنون با رونمایی از نقشه های بی نظیر با طراحی اختصاصی و منحصر بفرد و پالت های رنگی متنوع توانسته علاوه بر حفظ اصالت فرش ایرانی سبک مدرن و امروزی را نیز به ارمغان آورده و برای انواع سلیقه ها محصولات ارزنده ای تولید کند.

مدیریت شرکت فرش رویال گلد سال های متوالی با حضور در نمایشگاه های مطرح داخلی و خارجی توانسته تحسین افراد متخصص این حوزه را برانگیخته و جوایز متعددی را کسب نماید.

اولین و تنها تولید کننده فرش 1500 شانه ابریشمی عرض 4 متر در جهان و فرش های 1200شانه تراکم 3600 گل برجسته (هایبالک) اکریلیک، و 700شانه تراکم 2550  گل برجسته اکریلیک با بالاترین کیفیت که از نظر ظرافت قابلیت رقابت با فرش دستبافت را دارد، به روز رسانی محصولات ،تامین بازارهای داخلی و افزایش صادرات و مشتری مداری هدف اصلی شرکت فرش رویال گلد می‌باشد.

WebDesign By Diaako